Kampaň regiony sobě
 

Kampaň regiony sobě

MAS „Přiďte pobejt!“ z. s. se aktivně zapojila do kampaně REGIONY SOBĚ.

S ohledem na zkušenosti z poslední doby je zřejmé, že se můžeme spolehnout pouze sami na sebe. Proto se MAS spojily a vytvořily společnou platformu. Jmenuje se REGIONY SOBĚ a má za cíl podporovat regionální ekonomiku. Snažíme se propojit lokální výrobce a poskytovatele služeb s konzumenty z celé ČR. Pomáháme tak, aby byl náš region odolnější, soběstačný a méně závislý.

Na webové stránce www.regionysobe.cz jsou/ budou přehledně představeny místní podniky, které se dělí do šesti kategorií (Obchod a prodejny, Potraviny a přírodní produkty, Řemesla, Rukodělné výrobky, Služby, Stravování a ubytování). Veřejnost se zde seznámí s možnostmi, co lze v regionu navštívit, kde může utratit své peníze J. Zapojený podnik získá propagaci a možnost prodeje svých výrobků a služeb prostřednictvím voucherů.

MAS nabízí se do kampaně zapojit. Vystupujeme pouze v roli prostředníka. Zajistíme zápis do databáze místních podniků a prezentaci na uvedených webových stránkách. V případě prodeje voucherů, pak nakupující komunikuje přímo s podnikatelem. Zapojení do kampaně je zcela zdarma. Jenom žádáme o spolupráci při udržování aktuálnosti informací a kontaktních údajů.

Prosím, pokud znáte místní podnik, který je zajímavý, kvalitní a zaslouží si podporu, sdílejte tuto zprávu dále.

Pokud máte sami zájem o zapojení do kampaně, prosím vyplňte údaje v on-line formuláři, který je zveřejněn zde a na email masjilemnice@seznam.cz nebo na email zelinkova.lucie@post.cz pošlete fotografii, kterou se budete na webu prezentovat.

Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova: Evropa investuje do venkovských oblastí
logo eu logo leader logo program rozvoje venkova