Tipy na vzdělávací akce

 

V rámci projektu můžeme realizovat různé vzdělávací akce (semináře, přednášky, workshopy, DVPP) pro pedagogy, nepedagogický personál škol i rodiče.

Znáte inspirativní lektory? Slyšeli jste o zajímavém tématu? A souvisí to s pedagogikou, výchovou nebo vzděláváním? Poraďte nám!

Řekněte nám, koho byste chtěli do území povat a když bude zájem z území, akci Vám objednáme.

Zde naleznete tabulku, do které můžete vpisovat Vaše nápady a podněty. Pokud Vám tento způsob nevyhovuje, napište nám klidně e-mail na: sulanova.lenka@gmail.com a my vše zařídíme.

VZDĚLÁVACÍ AKCE PROJEKTU

Klub matematiků

Projekt MAP Jilemnicko II. Vás zve na KLUB MATEMATIKŮ. Pojďte poznat své kolegy z jiných škol, přijďte si vyměnit zkušenosti a poznat, jak učí matematiku v okolních školách. Klub matematiků se uskuteční ve čtvrtek 21. 2. 2019 od 14 do 16 hodin v Základní škole J. Harracha 97, Jilemnice.

Soubory ke stažení:

Klub matematiků_21. 2. 2019 (176kB)

Kulatý stůl na téma Škola pro všechny (rovné příležitosti ve vzdělávání)

Projekt MAP Jilemnicko II. Vás zve na kulatý stůl na téma Škola pro všechny, který si klade za cíl zodpovědět otázky spojené s rovnými příležitostmi ve vzdělávání. Kulatý stůl se uskuteční v pondělí 18. 2. 2019 od 14 hodin na Městském úřadě v Jilemnici (zasedací sál, 2. patro). Přijďte s námi diskutovat, jaké jsou rovné příležitosti na Jilemnicku!

Soubory ke stažení:

Škola pro všechny!_kulatý stůl.pdf (324kB)

1. Klub ředitelek/vedoucích učitelek MŠ

Ve dnech 25. -26. 1. 2019 se uskuteční 1. Klub ředitelek/vedoucích učitelek v MŠ, který bude realizován za účelem setkání a výměny zkušeností učitelek MŠ a dále uspořádán seminář Jóga v MŠ. Bližší podrobnosti naleznete v pozvánce a programu.

Soubory ke stažení:

Pozvánka_Klub ředitelek/vedoucích učitelek MŠ (155kB)
Program 1. Klubu ředitelek/vedoucích učitelek MŠ (172kB)

Setkání analytických pracovníků zapojených škol

Ve dnech 16. 1. a 22. 1. 2019 se uskuteční setkání analytických pracovníků škol zapojených do projektu MAP Jilemnicko II. Na tomto setkání budou pracovníci seznámeni s aktivitou Podpora škol v plánování a vyplňováním formuláře Popis potřeb škol. Ten bude za celé území projektu postihovat potřeby škol v oblasti čtenářské, matematické, digitální gramotnosti a financích.

Soubory ke stažení:

Pozvánka_Setkání analytických pracovníků škol_leden 2019 (346kB)

Proč dítě zlobí!

MAP Jilemnicko II. si Vás dovoluje pozvat na další akcim, která je tentokrát určena pro rodiče a pedagogy dětí v MŠ. Tématem semináře je věčná otázka Proč dítě zlobí? a Mgr. Stanislava Emmerlingová Vám na ni dá mnoho užitečných odpovědí. Akce se uskuteční ve středu 28. 11. 2018 od 16 hodin v MŠ Studenec. Přihlášky, prosím, zasílejte do 26. 11. 2018 na info@zsstudenec.cz. Podrobnosti naleznete v přiložené přihlášce.

celý článek

Setkání malotřídek Krkonoš

Dne 6. 12. od 14 do 16 hodin se uskuteční další ze série setkávání malotřídek západních a východních Krkonoš. Tentokrát se sejdeme v ZŠ Víchová nad Jizerou. Bližší informace nalezenete v pozvánce.

celý článek

1. Klub ředitelů

Ve dnech 15. - 16. 11. 2018 se uskuteční 1. Klub ředitelů - výjezdní zasedání ředitelů zapojených do projektu MAP Jilemnicko II. Tato akce se koná v rámci tzv. aktivit implementace projektu a ředitelé se na něm seznámi s novinkami v inkluzivním vzdělávání, vymění si informace a absolvují seminář Mgr. Hubatky. Program a pozvánka níže.

celý článek

Veřejné fórum MAP Jilemnicko II.

Pojďte si s námi se závěrem školního roku vypít kávu a nad kávou:

 

* si popovídat o vizi vzdělávání na Jilemnicku,

* se setkat se s kolegy, či nové kolegy poznat,

* zjistit možnosti pro Vaši školu, či Vás,

* zapojit se do projektu,

* a taky se o projektu dozvědět.

Pořádáme 2 veřejná fóra. Vyberte si, prosím, lokalitu, která Vám vyhovuje:

 

1) ZŠ Jablonec nad Jizerou / pondělí 11. 6. 2018 / 14:00 -15:00

2) MěÚ Jilemnice (1. patro) / pondělí 18. 6. 2018 /14:00 - 15:00


Přihlašujte se, prosím, na adrese: sulanova.lenka@gmail.com nebo na těchto odkazech: Jablonec nad Jizerou, Jilemnice. 


Bližší informace naleznete v pozvánkách!

Těšíme se na viděnou!

celý článek
Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova: Evropa investuje do venkovských oblastí
logo eu logo leader logo program rozvoje venkova